Get the Flash Player to see this player.

:: HAKKIMIZDA

TBT Makina Ltd. Şti. zemin inşaatı ve hafriyat piyasasına hitap eden tüm makina ve bunlara ait ekipmanların ithalat, üretim ve ihracatı maksadı ile 1997 senesinde kurulmuştur. 1998 senesinde bu amaçlara yönelik imalat atölyesi oluşturmuş ve 2001 senesi ilk yarısına kadar mümessillik yanında imalat faaliyetine de devam etmiştir. Bu tarihte firmanın ortaklık yapısı ve yönetim şekli değişmiş, üretim bırakılarak tamamen mümessillik ve yedek parça – satış – sevis hizmetleri yapılmıştır.

Kurucuların geçmiş tecrübeleri ile ilk ivmesini kazanan TBT Makina Ltd. Şti. ithalat, sevis ve yedek parça faaliyetlerini verimlilik ve yeterlilik çerçevesinde sürdürmüş, 2004 senesi içinde fiilen ihracat faaliyetlerine başlamıştır. Bu gün satış, finansman ve destek departmanları ile yeterli personel, ekipman ve iş ortağı portföyü oluşturmuştur. 2005 senesinde Ankara Şubesi faaliyete başlamış ve Ege Bölgesi bağlantı noktaları oluşturularak, Türkiye sathında aktif faaliyet eksiksiz sağlanmıştır. TBT Makina’nın kapasitesi ve buna paralel olarak cirosu, her yıl artarak ülkemiz inşaat sektörüne dürüstlük ve doğruluk prensipleri ile hizmet vermektedir.

TBT’ nin 1997 den bu güne kadar, farklı sürelerde başarıyla sürdürdüğü ve Türkiye mümessilliğini yaptığı firmalar şunlardır:

TECNIWELL Italya - Jet- Grout Pompaları, enjeksiyon sistemleri
ICE - PVE Hollanda – Vibrasyonlu Çekiçler, dizel çekiçler, Taş kolon makinaları
MAIT Italya - Fore Kazık makinaları, Çakma Kazık Makinaları
MDT Italya - Minikazık, ankraj, sondaj, tünel makinaları
SANDVIK İsveç - Point Attack Tools ve Asfalt Freze Bitleri
TAETS Hollanda - Kazık Kırma Makinaları
SAICI Italya - Desander, Mikserler
CARANDINA Italya - Delme Takımları
           

Merkez: Zümrütevler Mahallesi, Ural Sk. No.22 NAS Plaza, B Blok Kat-5 Maltepe - Istanbul / Türkiye      Tel: 0216 442 64 10      Fax: 0216 442 64 13
Ankara Ofis: Üsküp Cad. No.16/11 06680 Çankaya - Ankara      Tel: 0312 466 41 10      Fax: 0312 466 41 11